Medicines

Biz kimiz?

MedAras Sağlık Teknolojileri İlaç Kozmetik Limited Şirketi, 2022 yılında Türk Tıbbının hizmetinde insanların sağlık ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla kurulmuştur. Sunduğumuz ve sunacağımız hizmetlerin müşteri odaklı olması için; sorumluluk, azim ve tutkuyla çalışmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

İleri teknoloji ve deneyimi birleştirerek, tıbbın hizmetine koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak. Tıbbi etik kurallar içerisinde insan haklarına saygılı, sosyal sorumluluğunun bilincinde, çevreye duyarlı, sürdürülebilir faaliyet içinde olmak. Sağlık sektöründeki en son gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmelere katkıda bulunmak. Sağlıklı bir ömür, kaliteli bir yaşam için en yüksek kalite standartlarını belirleyen, öncü ve lider firma olmak.

Vizyonumuz

MedAras Sağlık Teknolojileri faaliyet gösterdiği tüm alanlarda kalite ve güven anlayışı ile hizmet sunmaktadır. MedAras Grup, Dünya çapındaki en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte eş zamanlı olarak halkımızın hizmetinize sunmaktadır. Türkiye’de sağlık alanındaki gelişmeleri titizlik ile izleyerek, ürünlerinin bilinirliğini ve sektörde pazar payını artırmayı hedeflemektedir.